#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів

У Фастові відновили капітальний ремонт Соборної площі: з’явився новий генпідрядник

08.10.2019 Александр Чернышенко 0

Про це на понеділковій апаратній нараді розповів начальник відділу містобудування та архітектури Віталій Бромірський, як повідомили у Фастівській міській раді.

Головний архітектор міста повідомив, що протягом червня-липня була відкорегована проектно-кошторисна документація на реконструкцію площі та отримано позитивний експертний звіт. В серпні цього року відбувся тендер, який виграв генеральний підрядник робіт – ПП «ЕЛІТБУД-1», з яким уже підписали відповідний договір.

Згідно даних Youcontrol, приватне підприємство «ЕЛІТБУД-1» створене у 2005 році, зареєстроване у м. Житомирі, має розмір статутного капіталу 10 млн грн та має основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових приміщень.

З підприємством виконком Фастівської міськради уклав договір на проведення ремонтних робіт Соборної площі на суму 17 227 373, 94 грн. Сума бюджетних асигнувань у 2019 році становить 10 957 853, 07 грн. Строк виконання робіт підприємством – до 31.12.2020 року.

Повністю з укладеним договором можна ознайомитись за посиланням.

Згідно календарного графіка виконання робіт, у IV кварталі 2019 року планується проведення земляних робіт, монтажу зовнішнього електроосвітлення, проведення мереж водопроводу та каналізації, систем автоматичного поливу, підключення фонтану, а також почати покриття тротуарів, доріжок та майданчиків. У I-III кварталах 2020 року у планах - продовжити покриття тротуарів та доріжок, монтаж електроосвітлення та провести озеленення території площі.

Минулого тижня були проведені спільні зустрічі підрядника, замовника та осіб, які здійснюють авторський та технічний нагляд за будівництвом.

Зараз на площі почались роботи з бетонування фундаментів під барельєф, флагштоки, облаштування підпірних стін, наступний крок – роботи з укладки електромереж.

Фото - Фастівська міська рада

Для контролю за процесом виконання робіт найближчими днями буде створена робоча група із залученням представників Нацполіції, прокуратури та СБУ.

Довідково: За наслідками ексгумації німецьких поховань, що була проведена у липні цього року, було ексгумовано 110 останків німецьких військових.