У Фастові відкрилась виставка вишивки «Сакральний код моєї країни»
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190516_113153-2000x1500.jpg)
Виставка відкрилась до Дня вишиванки у Центрі Святого Мартіна.
Мета виставки - ознайомлення фастівчан із традиційними строями з різних куточків нашої багатогранної, мальовничої землі. В кожному хрестику захований генетичний код нашої України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190516_113226-2000x1500.jpg)
Організатор виставки – Греко-Католицька парафія м. Фастова на чолі з о. Віталієм Марцинюком.
Як повідомив кореспонденту Інформаційної агенції «Погляд» о. Віталій, представлену на виставці вишивку дбайливо збирали сім’я Цяпич: пан Михайло та пані Галина, а також члени фастівського спільноти Ліги греко-католицьких жінок. Окрім того, на представлені картини Ольги Якібчук, парафіянки Греко-католицького храму, яка нещодавно відкрила у собі дар писати картини, зображати природу та квіти на полотні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190516_113122-2000x1500.jpg)
На відкритті виставки побували міський голова Фастова Михайло Нетяжук та гості з Польщі. о. Віталій також подякував о. Михайлу Романіву, настоятелю Римо-Католицької парафії Фастова та керівнику Центру Святого Мартіна за гостинний прийом виставки у Центрі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190516_113025-1500x2000.jpg)
Завітайте на виставку, яка триватиме у Центрі Святого Мартіна з 11.00 до 18.00 до 22 травня, вона не залишить вас байдужими!