#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Фастів
Культура

У Фастові відкрилась виставка вишивки «Сакральний код моєї країни»

17.05.2019 0 Александр Чернышенко 0

Виставка відкрилась до Дня вишиванки у Центрі Святого Мартіна.

Мета виставки - ознайомлення фастівчан із традиційними строями з різних куточків нашої багатогранної, мальовничої землі. В кожному хрестику захований генетичний код нашої України.

Організатор виставки – Греко-Католицька парафія м. Фастова на чолі з о. Віталієм Марцинюком.

Як повідомив кореспонденту Інформаційної агенції «Погляд» о. Віталій, представлену на виставці вишивку дбайливо збирали сім’я Цяпич: пан Михайло та пані Галина, а також члени фастівського спільноти Ліги греко-католицьких жінок. Окрім того, на представлені картини Ольги Якібчук, парафіянки Греко-католицького храму, яка нещодавно відкрила у собі дар писати картини, зображати природу та квіти на полотні.

На відкритті виставки побували міський голова Фастова Михайло Нетяжук та гості з Польщі. о. Віталій також подякував о. Михайлу Романіву, настоятелю Римо-Католицької парафії Фастова та керівнику Центру Святого Мартіна за гостинний прийом виставки у Центрі.

Завітайте на виставку, яка триватиме у Центрі Святого Мартіна з 11.00 до 18.00 до 22 травня, вона не залишить вас байдужими!