Фастів
Події

У Фастові відкрили дитячий будинок сімейного типу

За бюджетні кошти у місті придбали двоповерховий будинок, у якому проживатиме родина переселенців з Донецька, яка взяла на виховання шістьох дітей.

У Фастові відкрили дитячий будинок сімейного типу - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомили у пресслужбі Фастівської міської ради у Фейсбуці.

Новий дитбудинок сімейного типу відкрили на у мікрорайоні Журавлівка. За кошти з держбюджету було придбано сучасний двоповерховий будинок, у якому Дмитро та Оксана Ханадєєви з Донецька виховуватимуть рідних дітей та підопічних.

Подружжя переїхало на Київщину з Донецька, тож, як наголошується у повідомленні міськради, люди, які на власні очі бачили війну, розуміють, що таке втрати та шукати нового життя.

Дмитро та Оксана мають трьох власних дітей, але попри це взяли на виховання ще шістьох.

В урочистому відкритті дитбудинку сімейного типу у Фастові були присутні міністерка соціальної політики України Марина Лазебна, заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко і народний депутат Олег Дунда.

Наразі на Фастівщини функціонують три прийомні сім'ї та п'ять дитячих будинків сімейного типу, й яких виховують 39 дітей, які залишилися без батьків.

Нагадаємо, ще 2020 року Верховна Рада дозволила дітям-сиротам жити в прийомних сім'ях після 18 років.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.