Новини
Фастів

У Фастові відбувся польсько-український форум з регіонального розвитку


Захід пройшов вчора, 14 травня у Фастові у Центрі Святого Мартіна де Поррес і став справжнім активним комунікаційним майданчиком між представниками бізнес-еліти Польщі та Фастова.

Про це повідомили в Фастівській міській раді.

Форум надав змогу знайти нові можливості та нових партнерів у реалізації бізнес-проектів.

Ідея заходу належала отцю Михайлу Романову, настоятелю Римо-Католицької парафії у Фастові. Цей захід – реалізація задуму звести підприємців сусідньої країни з фастівчанами, аби з перших вуст почути правила ведення бізнесу у Польщі, дізнатись, як працюється полякам в Україні, а українцям у них, обговорити перспективи співпраці тощо був активно підтриманий міською владою.

Презентували польським гостям економічний потенціал Фастова та його інвестиційну привабливість міський голова Михайло Нетяжук та його заступник Олена Зикова.

Польська сторона була представлена в особі голови правління Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні, співзасновника і директора ТОВ «Бікор» Україна Піотра Ціарковскі, директора Закордонного офісу Польської Агенції інвестиції та продажу у Києві Карола Кубіца, експерта з медичних питань, старшого партнера компанії ABSC консалтингової компанії українського фармацевтичного ринку Кшиштофа Сєдлєцкі.

Сподіваємось, цей форум дасть новий поштовх польсько-українському економічному  співробітництву. Адже завдяки стратегічному розташуванню, культурно-історичній близькості Польща сьогодні розглядається багатьма українськими компаніями, як найбільш прийнятна юрисдикція для ведення бізнесу та виходу на ринок Євросоюзу.

Фото - Фастівська міська рада.