Новини
Фастів

У Фастові відбулись засновчі збори промислово-логістичного кластеру «FastIV» (ФОТО, ВІДЕО)


Представники 21-го промислового підприємства міста взяли на себе ряд добровільних зобов’язань та урочисто підписали заяви про участь у промислово-логістичному кластері. Це єднання можливостей підприємств міста в подальшому дозволить збільшити кількість робочих місць, підвищити обсяги виробництва продукції, створити у Фастові нові виробничі потужності та збільшити інвестування в економіку міста.

Про це повідомили у Фастівській міській раді.

В установчих зборах взяли участь директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської ОДА Ярослав Вишня, представники Міністерства інфраструктури України – заступник директора департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту Сергій Савіних та керівник експертної групи Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Катерина Соляник, заступник начальника Київської митниці Олексій Проскурін, перший заступник правління ПАТ «Київоблгаз» Руслан Писанко, директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук, представники професійно-технічних закладів освіти міста та інші.

Промислово-логістичний кластер «FastIV» - це органічне сусідство 4 важливих складових: промисловості, логістики, інноваційного освітнього простору та центру розвитку бізнесу. Фастівський кластер дасть можливість акумулювати зусилля різних сфер розвитку міста в одне ціле.

У кластері «FastIV» складові представлені індустріальним парком «FastIndustry» - територією для розміщення нових промислових підприємств, логістичним хабом «FastLogistic» - провідним залізнично-автомобільним вузлом вантажних перевезень, центром місцевого розвитку «FastDevelopment» - осередком стимулювання економічного розвитку міста та інноваційним освітнім простором «FastKnowledge» - місцем навчання та отримання нових знань.

Для довідки: Кластери – новий вид об’єднань для України, який ефективно використовується у країнах Європи.

Відео з засновчих зборів:

https://www.facebook.com/poglyadfastiv/videos/2057227414569616/

Фото автора.