Новини
Фастів

У Фастові стали відомі переможці Громадського бюджету: перемогли 7 проєктів


Голосування за проєкти відбувалось протягом вересня цього року.

Про це повідомили у Фастівській міській раді.

Отож, перемогли наступні проєкти, які будуть реалізовані у місті у 2020 році:

«Спортивний майданчик (футбольне та волейбольне поле), проєктом передбачається облаштування в мікрорайоні Снігурівка міні футбольного поля з огорожею; волейбольний майданчик, бігова доріжка,лавки для відпочинку, бюджет проекту - 255525 грн.

Автор: Марія Яхимович.

«Фастів без сміття», проєктом передбачається, встановлення баків для сортування сміття. Налагодження логістики для вивезення та реалізації вторинної сировини. Проведення агітаційних заходів серед населення, бюджет проекту - 298750 грн.

Автор: Наталія Копцевич.

«Білірубінометр для немовлят та придбання неонатального монітору для новонароджених фастівчан», проєктом передбачається, придбання для новонароджених дітей пологового відділення інструменту для вимірювання білірубіну (жовтяниці) безболісним методом та придбання неонатального монітору пацієнта для палати новонароджених, для визначення артеріального тиску, пульсаксиметрії (насиченість киснем крові), ЕКГ новонародженого, визначення частоти дихання, серцевих скорочень, бюджет проекту- 150 тис. грн.

Автор: Тетяна Самойленко.

Інформаційна дошка пам`яті Д.Григоренка, проєктом передбачається, встановлення дорожнього вказівника на перехресті вул. Житомирська – вул. Бояринцева, біля скверу ім. Д. Григоренка відповідно до європейських стандартів (українською та англійською мовами) та інформаційної дощки для висвітлення громадсько-суспільного життя міста мікрорайону Кадлубиця та історичної пам`ятки видатних мешканців мікрорайону, бюджет проекту - 150 тис. грн.

Автор: Лідія Єрофеєва.

Студія «Фастів Мультфільм» - студія з виробництва мультфільмів та ігрового кіно з анімацією, проєктом передбачається, виробництво мультфільмів, бюджет проекту – 149730 грн.

Автор: Сергій Гордєєв.

Реконструкція актової зали НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9», проєктом передбачається, реконструкцію актової зали та створення комфортних умов для забезпечення змістовного дозвілля і проведення культурно-просвітницьких заходів, бюджет проект- 225 тис. грн.

Автор: Наталія Ріпко.

Створення омріяного стадіону в ЗОШ №3, встановлення спортивного комплексу мікрорайон Снігурівка, бюджет проєкта – 224 300 грн.

Автор: Ігор Швець.

Вітаємо авторів проєктів та бажаємо їх якнайскорішої реалізації у місті!