Новини
Фастів

У Фастові підприємство заборгувало місту більше 200 тисяч грн: суд зобов’язав сплатити борг


Міська комісія виявила, що підприємство ТОВ «Аларіт Тех» використовує земельну ділянку у місті по вул. А.Шептицького, 28, однак орендну плату до фастівського бюджету не сплачує.

Про це повідомила Олена Зикова, перший заступник міського голови Фастова.

Неодноразові запрошення на засідання вказаної вище комісії керівництво ТОВ «Аларіт Тех» проігнорувало. Тому, матеріали були передані до Фастівської місцевої прокуратури для стягнення у судовому порядку недоотриманого доходу місцевого бюджету у розмірі несплаченої оренди ТОВ «Аларіт Тех» за останні 3 роки.

Господарський суд Київської області своїм рішенням від 5 лютого 2020 року, яке набрало законної сили 20 березня 2020 року задовольнив позов до ТОВ «Аларіт Тех» про стягнення безпідставно збережених коштів у вигляді несплаченої орендної плати за користування землею площею 0,74 га у сумі 205 634,89 грн. на користь Фастівської міськради.

Як зазначила Олена Зикова, робота зі стимулювання землекористувачів в оформленні землі в межах Фастова та сплати ними плати за землю триватиме й надалі.

Для довідки: Міська комісія з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, до складу якої за згодою входить представник Державної податкової служби, працює з метою наповнення дохідної частини фастівського бюджету та виявлення платників податку, які ухиляються від сплати податків до місцевого бюджету та використовують земельні ділянки без належно оформлення.