У Фастові під забороною користування стадіонами, дитячими та спортмайданчиками
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90204076_2721580577960030_3288503888423944192_n.png)
Таке рішення ухвалив міський Штаб з координації дій щодо недопущення поширення та розповсюдження на території міста випадків захворювань спричиненим коронавірусом COVID – 19 відповідно до рішення обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Про це повідомляє Фастівська міська рада.
У місті ввели жорстку заборону на користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях, а також стадіонами до покращення епідемічної ситуації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90152850_2721716904613064_5346742011548401664_n.jpg)
У міському Штабі ще раз закликали фастівчан до домашньої самоізоляції, як найдієвішого способу уникнення хвороби під час карантину.
Фото - Фастівська міська рада.