У Фастові навчатимуть, як не стати жертвою інформаційної війни
Молодіжний центр Фастова спільно з Київським обласним молодіжним центром за підтримки Управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, а також Фондом родини Богдана Гаврилишина реалізовує освітньо-виховний та інформаційно-просвітницький проєкт «Особистий медіапростір: як не стати жертвою інформаційної війни».
Про це йдеться у повідомленні Молодіжного центру Фастова.
Цей проєкт спрямований на формування в молоді суб’єктивних якостей споживача інформації крізь призму критичного мислення та навичок розпізнання медіапродукту.
Складові тренінгу: фейки, фактчекінг, критичне мислення.
Якщо ви молодий і вам забагато новин в стрічці і ви знаєте, як відділити непотріб від корисної інформації, але ви полюбляєте цікавитись життям поза межами своєї домівки – тоді вам потрібно прийти на цей тренінг.
Що ви отримаєте на цьому тренінгу? В першу чергу - здібність критично оцінювати інформацію, знати та використовувати інструменти перевірки інформації та завжди бути в курсі правди.
Тренінг відбудеться у вівторок, 8 жовтня о 12:00 у приміщенні Краєзнавчого музею міста.
Реєстрація на тренінг триватиме до 7 жовтня за посиланням.