#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Фастів
Події

У Фастові на карантин закрили місцевий відділ ДМС

28.01.2022
Серед працівників Фастівського відділу міграційної служби зафіксували спалах захворювання на COVID-19.

У Фастові на карантин закрили місцевий відділ ДМС - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомили у фейсбук-спільноті Фастівської міської ради. Зазначається, що у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції серед працівників Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у Фастові, відділ тимчасово призупинить прийом громадян.

"З 28 січня 2022 року тимчасово призупинено надання адміністративних послуг громадянам у Фастівському відділі ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області", - йдеться у повідомленні.

При цьому заявники послуг зможуть отримати вже готові документи. Про відновлення прийому громадян у зазначеному підрозділі буде додатково повідомлено.

Нагадаємо, з 31 січня учні закладів освіти Ржищівської ОТГ переходять на дистанційне навчання через спалах COVID-19.
Між тим, на Макарівщині окремі класи та групи перевели на дистанційку. В закладах освіти запроваджено щоденний моніторинг захворюваності.

Разом з тим, в Білій Церкві учнів 5-11 класів перевели на дистанційку. Також освітній процес призупинили в окремих школах Бучанської громади.

Раніше стало відомо, що Міносвіти закликало перевести школярів на дистанційне навчання. У зв’язку зі стрімко зростаючим показником захворюваності на COVID-19 в конкретних регіонах учнів 5–11 класів можуть перевести на віддалений формат навчання.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.