У Фастові на карантин закрили місцевий відділ ДМС
![У Фастові на карантин закрили місцевий відділ ДМС У Фастові на карантин закрили місцевий відділ ДМС - зображення](/storage/resized/lg/news/9576ef2a-3394-4036-b310-cc14b1f3417c/the-medicine-g7d7e1886b_1280.jpg)
Про це повідомили у фейсбук-спільноті Фастівської міської ради. Зазначається, що у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції серед працівників Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у Фастові, відділ тимчасово призупинить прийом громадян.
"З 28 січня 2022 року тимчасово призупинено надання адміністративних послуг громадянам у Фастівському відділі ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області", - йдеться у повідомленні.
При цьому заявники послуг зможуть отримати вже готові документи. Про відновлення прийому громадян у зазначеному підрозділі буде додатково повідомлено.
Нагадаємо, з 31 січня учні закладів освіти Ржищівської ОТГ переходять на дистанційне навчання через спалах COVID-19.
Між тим, на Макарівщині окремі класи та групи перевели на дистанційку. В закладах освіти запроваджено щоденний моніторинг захворюваності.
Разом з тим, в Білій Церкві учнів 5-11 класів перевели на дистанційку. Також освітній процес призупинили в окремих школах Бучанської громади.
Раніше стало відомо, що Міносвіти закликало перевести школярів на дистанційне навчання. У зв’язку зі стрімко зростаючим показником захворюваності на COVID-19 в конкретних регіонах учнів 5–11 класів можуть перевести на віддалений формат навчання.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.