Новини
Фастів

У Фастові хочуть збудувати електричну підстанцію


Для реалізації інвестиційного проєкту «Будівництво електричної підстанції», сьогодні, 5 лютого у Київській облдержадміністрації під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Лісовика відбулась робоча нарада.

Про це йдеться у повідомленні КОДА.

Будівництво електричної підстанції у місті планується на території Індустріального парку «FastIndustry», який є складовою частиною Промислово-логістичного кластеру «FastIV».

Діяльність даних суб’єктів здійснюється в економічній сфері та спрямована на виробництво продукції, забезпечення її логістики і надання інституціональних послуг. Загальна площа парку становить 15 га, яка за планом керуючої компанії «Старт Індастрі», буде поділена на 5 виробничих майданчиків.

Зараз у промисловій зоні Фастова відсутні електромережі, що належать Фастівському РП, а отже, відсутня можливість розподіляти електричну енергію споживачам. Підприємства, які функціонують, заживлені окремими КЛ -10 кВ та забезпечують лише власні потреби.

Тому виникла нагальна необхідність будівництва нового джерела живлення, а саме ПС 110/10 потужністю 20 МВт. Для цього Фастівська міськрада виділила земельну ділянку площею 4 га під інвестиційний проєкт «Будівництво електричної підстанції».

На нараді розглянули можливі варіанти приєднання споживачів до електричних мереж та орієнтовну вартість будівництва електричної підстанції.

Як зазначив заступник голови КОДА, будівництво електричної підстанції надасть змогу отримувати якісну електричну енергію учасникам індустріального парку та створить економічну привабливість для потенційних інвесторів.

Фото - КОДА.