У ДП МА "Бориспіль" ірландці викрикували "ДНР, уперед!"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64772425_1305145066303905_7592428218460667904_n.jpg)
20 червня двоє громадян Ірландії прилетіли до України рейсом із Дубліна.
Під час посадки літака ці пасажири дістали символіку РФ і георгіївські стрічки та викрикували: «ДНР, уперед!».
Як з'ясувалося чоловіки прилетіли в Україну з туристичною метою. Один із них був у футболці із національною символікою країни-агресора. Він повідомив, що планує відвідати свою дівчину, громадянку України, проте з якою, як з’ясувалося, зворотного зв’язку в нього немає. Крім того, зі слів іноземця стало відомо, що напередодні він перебував у Росії. Квитків на зворотний рейс іноземці не мали.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64569592_1305145022970576_2092614306922233856_n.jpg)
У багажі ірландців прикордонники виявили предмети, що мають пропагандистський і провокативний характер, зокрема національну символіку РФ та георгіївські стрічки.
Наразі ірландцям заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки.