Суспільство
Київ

У додатку "Київ Цифровий" з’явилася афіша новорічних подій у столиці

24.12.2021
Новий розділ містить інформацію про дату, місце, вартість квитків на той чи інший захід, а також короткий опис події. Водночас придбати квитки через додаток неможливо.

У додатку
Фото: pixabay

Після оновлення у додатку "Київ Цифровий" з'явилися нові функції. Зокрема розділ "Святкові події". Щоб скористатися новою функцією, необхідно оновити програму на смартфоні, або перевірити наявність оновлення, якщо ви вже користуєтеся цим сервісом.

У додатку

У новому розділі можна знайти інформацію про найближчі святкові заходи у Києві – різдвяні свята, концерти, а також локації з казковими ельфами та іншими героями новорічних свят.
Однак у додатку можна лише подивитися афішу, а ось придбати квитки на події через "Київ Цифровий" можливості немає.

Нагадаємо, у Києві відкрили ковзанку площею 2 200 кв. метрів. Її звели біля столичної станції метро "Деміївська". Новорічна льодова арена працюватиме до кінця лютого вже наступного 2022 року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.