Новини
Новини Київської області
Бучанський район

У Дмитрівці відкрили модульне містечко

Там житимуть ті, хто лишився власних осель через війну.

У Дмитрівці відкрили модульне містечко - зображення

У Дмитрівці відкрили модульне містечко для тимчасового проживання тих, хто лишився власних осель через війну. Про це повідомила пресслужба КОВА.

Містечко розраховане на одночасне розміщення 252 людей. Наразі у 2 секціях вже проживає 41 сім’я. Третя секція також уже повністю готова до заселення нових мешканців.

Модульне містечко складається із 3 секцій. Кожна має 21 кімнату, санвузол, кухню, їдальню, дитячу та кімнату-сушарку для одягу.

Крім того тимчасове житло обладнане необхідною технікою, меблями, речами першої необхідності. Поруч встановлено потужний генератор на 220 кВт.

Нагадаємо, у грудні в Горенці відкрили модульне містечко на 176 осіб, а в листопаді на Вишгородщині відкрили два модульні містечка, натомість в серпні в Ірпені також відкрили модульне містечко для тих, хто втратив домівку, а в липні – в Макарові.

Дивіться сюжет "Погляду" про те, як живуть у модульних будинках в Бучі, фактично починаючи життя спочатку.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.