#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Васильків
Суспільство

У декларації Зеленського є нерухомість в Італії, Великобританії та на Васильківщині

20.05.2019 0 Надiя Проценко 0

Новообраний Президент України Володимир Зеленський подав електронну декларацію про свої доходи за минулий рік, у якій вказав віллу в Італії, квартиру у Великій Британії та будинок у с. Іванковичі Васильківського району, що на Київщині.

У декларації Зеленського є нерухомість в Італії, Великобританії та на Васильківщині

Декларація була опублікована Національним агентством з питань запобігання корупції.

Зокрема, згідно з декларацією на Васильківщині Зеленський має будинок площею 353,5 квадратних метри у котеджному містечку «Маєток», придбаний у 2008 році, а також земельну ділянку 1200 квадратів на Київщині, три квартири в Києві (131,9, 254,5 та 198,6 квадратів), частина з них — у спільній власності, квартира в анексованому Криму 129,8 квадратів, яка належить дружині Олені, а також ще одна квартира в Києві площею 284 квадрати, що теж належить дружині.

Серед закордонної нерухомості у 6-го Президента України є квартира у Великій Британії площею 91,9 квадрати, яку Зеленський разом із дружиною орендують, житловий будинок в Італії площею 413 квадратних метри, якою він володіє через компанію San Tommaso S.R.L. Вілли в Італії не було в декларації за 2017 рік. У штабі Зеленського пояснили, що він не мав вносити до своєї декларації за 2017 рік цю віллу, бо вона належить йому через юридичну особу.

Також Зеленський і дружина мають п’ять об’єктів незавершеного будівництва – це готельні номери в Грузії.

За 2018 рік на основному місці роботи Зеленський заробив 4,2 мільйона гривень та задекларував ще понад 5,5 мільйона гривень. Олена Зеленська заробила 4,9 мільйона гривень.

Зеленський і його дружина є кінцевим бенефіціаром товариств з обмеженою відповідальністю «КІНОКВАРТАЛ», «СТУДІЯ КВАРТАЛ – 95», «ЗЕЛАРІ ФІШ», а також компаній Aldorante Limited (Кіпра), Vilhar Holdings Limited (Кіпр), Film Heritage inc (Беліз), San Tommaso S.R.L. (Італія).

Повна декларація нового президента України за посиланням.

Читайте також З новим гарантом на нозі

Джерело: Громадське

Фото з відкритих джерел