Новини
Суспільство
Київ

У Дарницькому районі столиці з'явився фонтан-рекордсмен

12.08.2020 Руслан Семенець 0

У Дарницькому районі Києва в регіональному ландшафтному парку "Партизанська слава", після реконструкції відбулося відкриття вхідної центральної групи з унікальним фонтаном.

Діти та дорослі тепер зможуть насолоджуватися найцікавішим та наймасштабнішим об’єктом оновленого парку - світловим пішохідним фонтаном. Унікальність фонтану – в його конструкції: 5 високих арок створюють водоспад, а між струменями води, що підіймаються знизу, можна пройтися. У вечірній час фонтан підсвічується LED-світильниками, йдеться у повідомленні Дарницької райдержадміністрації міста Києва.

Парк дійсно вражає відвідувачів своїм зовнішнім виглядом. Нові лави для відпочинку, урни для сміття, зручні пішохідні доріжки, нова вхідна група, сучасна вбиральня та фонтан-рекордсмен, який сьогодні був зареєстрований представниками книги рекордів України як найвищий світловий пішохідний фонтан в Україні.

"Ми робимо Київ містом парків. За останніх 6 років відремонтували та реконструювали майже 380 парків і скверів! А понад 130 зелених зон отримали статус парку чи скверу. І сьогодні ми завершили першу чергу реконструкції улюбленого парку дарничан. Результат ви самі можете побачити, завітавши зі своєю родиною та друзями до цього чудового місця для відпочинку. Велика спортивна частина парку, яка користується попитом мешканців, буде реконструйована в наступному році. Це і стадіон, і спортивні майданчики. Спортивний мер не може не реалізовувати спортивні об’єкти", - запевнив відвідувачів парку мер Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо, що у Києві працюватиме Жан-Клод Ван Дам, протягом серпня кілька столичних вулиць перекриватимуть для зйомки.

Фото зі сторінки Дарницької райдержадміністрації м.Києва