Буча
Економіка

У Бучі за 58 мільйонів гривень побудують нову школу

Місто отримало державно-цільову субвенцію на будівництво навчального закладу №1 у Бучі.

У Бучі за 58 мільйонів гривень побудують нову школу - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомляє пресслужба Бучанської міської ради, за підсумками 24 позачергової сесії, яка відбулася 6 грудня.

Зазначається, що в рамках програми соціально-економічного розвитку на 2021-2023 років на спорудження нової школи №1 в Бучі виділено 58 мільйонів гривень.

Окрім цього, впродовж наступних двох років має бути реалізовано проєкт наземного автомобільного переїзду в районі залізничної станції міста Буча. Вартість робіт попередньо оцінюється у понад 300 мільйонів гривень.

Було також ухвалено рішення щодо будівництва пішохідного шляхопроводу тунельного типу під залізничними коліями станції міста Буча з виходом до пасажирської платформи вокзалу. Проєкт оцінюють у 75 млн гривень, а термін виконання запланований на 2022-2023 роки.

Як повідомлялося раніше, у селі Синяк, Бучанського району завершуються роботи зі зведення дошкільного навчального закладу, який стане першим у населеному пункті.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.