Новини
Буча

У Бучі в чоловіка вилучили 61 згорток із наркотиками


Прокуратура Київщини викрила злочинну діяльність 48-річного чоловіка ромської національності, який розфасовував наркотичний засіб метадон (фенадон) та сильнодіючий лікарський засіб - дифенгідрамін (димедрол) у поліетиленові згортки з метою подальшого збуту шляхом розкладання "закладок" на території міста Буча.

Особу затримано в порядку ст. 208 КПК України та вилучено 32 поліетиленові згортки з вищевказаними наркотичними засобами. Окрім того, за місцем проживання особи під час обшуку вилучено ще 29 поліетиленових згортків із аналогічними речовинами.

Дії особи кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне зберігання наркотичних засобів з метою збуту, предметом якого були наркотичні засоби у великих розмірах), ч. 3 ст. 321 КК України (незаконне зберігання сильнодіючих лікарських засобів з метою збуту, предметом якого були сильнодіючі лікарські засоби у великих розмірах).

У разі доведення вини чоловіка в суді йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10-ти років з конфіскацією майна.

Джерело: пресслужба прокуратури Київської області