Буча
Культура

У Бучі створили мурал, присвячений дітям: малеча зможе безкоштовно отримати іграшки

Зараз у проєкті Circle of Toys зареєстровано близько 30 000 заявок від родин, які не мають фінансової можливості порадувати своїх дітей новими іграшками.

У бучанському парку "Диво" за ініціативи проєкту Circle of Toys від соціальної мережі допомоги Circle створили мурал, присвячений дітям.

Про це повідомляє видання village.

Родини можуть залишити заявки на іграшки, про які мріють їхні діти, на спеціальній платформі, QR-код якої розмітили на муралі. Кожен охочий зможе обрати одну чи декілька іграшок із заявок, щоб надіслати дитині. Дарувати іграшки можна як нові іграшки, так і вживані, якщо вони в хорошому стані.

У Бучі створили мурал, присвячений дітям: малеча зможе безкоштовно отримати іграшки - зображення
Фото - видання village

Зараз у проєкті Circle of Toys зареєстровано близько 30 000 заявок від родин, які не мають фінансової можливості порадувати своїх дітей новими іграшками. Серед них, переважно внутрішньо переміщені особи, багатодітні сім'ї або родини військових.

Щоб долучитися до проєкту, потрібно зареєструватися на платформі та обрати ту завку, на яку хочеться відгукнутись. Особливість проєкту полягає в тому, що відправник надсилає іграшку напряму конкретній родині, без посередників.

"Його мета – нагадати, що навіть у найтемніші часи є речі, здатні наповнити маленькі серця світлом. Серед них важливе місце посідають іграшки", –

кажуть автори проєкту.

Нагадаємо, у Бучі на будівлі “Агробудпостачу”, що по вулиці Яблунська, 144, митці створюють мурал памʼяті.


У Бучі створили мурал, присвячений дітям: малеча зможе безкоштовно отримати іграшки - зображення
Фото - Бучанська міська рада

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.