Новини
Україна
Буча

У Бучі розпочалася відбудова вулиці Вокзальна

Саме там точилися жорстокі бої, в ході яких ЗСУ знищили величезну військову колону російської техніки.

У Бучі розпочалася відбудова вулиці Вокзальна - зображення

У Бучі на Київщині розпочалася відбудова вулиці Вокзальна.

Як повідомив мер міста Анатолій Федорук, 31 жовтня було підписано угоду про співпрацю, яка передбачає відбудову 11 будинків та відновлення ще 20.

Вулиця Вокзальна відома тим, що тут точилися жорстокі бої, в ході яких ЗСУ знищили величезну військову колону російської техніки.

Проєкт підтримує Міністерство розвитку громад та територій України і Київська обласна військова адміністрація. Відбудова проводиться в рамках програми "Надія для Бучі". Реалізовує проєкт американська організація GEM за фінансової підтримки фонду Говарда Баффетта. Донорами та партнерами діяльності GEM в Україні є понад 50 компаній та організацій, серед яких Goya Foods, Walmart, Home Depot, United Way, Town of Palm Beach, Good 360 тощо.

Нагадаємо, в Бучанському районі планують розгорнути 550 пунктів екстреного прихистку з ліжками та обігрівачами. Також пункти тимчасового розміщення будуть обладнані душовими, туалетами, основними наборами туалетних приладь і спільними місцями для збору або прийому їжі.

Також нещодавно стало відомо, що Буча отримала десять автобусів від німецького міста-побратима.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.