#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Буча

У Бучі планують збільшити кількість зелених зон та місць у дитсадках та школах

25.11.2021 11 Бобрик1 Юлія1 0

Місто планують і надалі розвивати планово, а не хаотично.

БМР

Про це повідомила пресслужба Бучанської міської ради.

У Бучі обговорили зміни до генплану міста, яке планують розвивати шляхом компактної забудови в межах детальних планів, де передбачені об’єкти соціальної сфери, зелені зони, спортивні та громадські споруди.

Зокрема, за перспективним планом розвитку міста на найближчі 15-20 років, у Бучі планують збільшити ландшафтно-рекреаційну та озеленену територію – із 140 до 266,2 га. При цьому площа зелених насаджень загального користування зросте з 49,7 до 370,6 га. Натомість розподіл житлового фонду збільшиться в бік багатоквартирної забудови, а в кожному кварталі з’являться свої школи та дитячі садки. Загалом у дошкільних закладах міста має бути 4880 місць замість нинішніх 2305, а в закладах середньої освіти – 12215 замість 4745.

Проте план ще не остаточний, обговорення триває і кожен мешканець міста має право взяти у ньому участь.

Нагадаємо, днями також стало відомо, що у Бучі запустять проєкт зі збору органічних відходів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.