Новини
Буча

У Бучі на вокзалі нарешті приберуть стару вбиральню та побудують нову


«Укрзалізниця» пообіцяла побудувати у Бучі на вокзалі новий туалет сучасного зразка, з урахуванням вимог інклюзивності.

На залізничному вокзалі у місті Буча демонтують старий занедбаний туалет, який стояв там десятки років, та побудують новий. Про це повідомляє Бучанська міська рада.

Таке рішення погодили вчора, 21 липня, під час зустрічі голови міста Анатолія Федорука з начальником Коростенського територіального управління залізниці Олексієм Копишинським, в.о. начальника Київської дирекції залізничних перевезень Володимиром Железняком та начальником залізничної станції «Буча» Василем Сюркелем.

Бетонна споруда без центрального водопостачання та каналізування, розташована на залізничному вокзалі станції «Буча», багато років викликала нарікання людей на її незадовільний стан. Влада Бучі неодноразово зверталася до «Укрзалізниці» з вимогою вирішити це питання.

І от нарешті прийнято рішення :
-відділу містобудування та архітектури звернутися до Регіональної філії «Південно-Західної залізниці» АТ «Укрзалізниця» стосовно демонтажу існуючого надвірного туалету;
-регіональній філії «Південно-Західної залізниці» АТ «Укрзалізниця» збудувати новий надвірний туалет загального користування сучасного зразка, з урахуванням вимог інклюзивності за власні кошти.

«Регіональна філія повинна постійно утримувати прилеглу територію в належному стані відповідно до правил благоустрою м. Буча», - зазначають у Бучанській міській раді.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на станції Лісова Буча знесли стару платформу.