Буча
Події

У Бучанському районі незаконно приватизували землі на 20 мільйонів гривень

Йдеться про 7 земельних ділянок, які передали у приватну власність протягом кількох років.

У Бучанському районі незаконно приватизували землі на 20 мільйонів гривень - зображення
Фото: pixabay

Як повідомили у пресслужбі прокуратури Київщини, Києво-Святошинська окружна прокуратура звернулася до суду з позовами про повернення у власність держави земельних ділянок лісового фонду площею 2,2 гектара. Загальна вартість незаконно приватизованих земель складає 20 мільйонів гривень.

"Прокуратурою встановлено, що на території Бучанського району у 2012-2014 роках передано у приватну власність  громадян 7 земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків і ведення особистого селянського господарства", – йдеться у повідомленні відомства.

Зазначається, що вказані ділянки належать до земель лісогосподарського призначення та використовуються для ведення лісового господарства. До того ж,=, будь-які рішення уповноважених органів про вилучення спірних лісових земель, зміни їх цільового призначення не приймалися.

Врешті прокуратура пред'явила позови щодо повернення цих земель лісового фонду у державну власність.

Раніше стало відомо, що у Києві чиновники у змові з підприємцями нажилися на збуті врожаю. Через продаж зерна за заниженими цінами учасники злочинної схеми завдали державі мільйонних збитків.

Нагадаємо, Солом'янська окружна прокуратура Києва підозрює підприємця у розкраданні на суму 800 тисяч гривень. Під час розслідування встановили: чоловік постачав неякісні продукти військовим.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.