У Броварському районі запевняють, що вода з водогону відповідає всім нормам
У Броварському районі міська влада запевняє, що вода з водогону відповідає усім нормам. Міський голова Ігор Сапожко розповів, що, згідно лабораторних досліджень, немає причин для хвилювань.
"У зв'язку зі значним підтопленням територій Броварського району, у мешканців громади виникають питання щодо якості води з міського водогону.
За інформацією КП "Броваритепловодоенергія" за результатами лабораторних вимірювань показників складу та властивостей проб питної води, які проводяться хіміко-бактеріологічною лабораторією, основні органолептичні, фізико-хімічні та санітарно-токсикологічні показники не перевищують нормативів ГОСТу та ДСТУ. Показники епідемічної безпеки в нормі", –
міський голова Броварів Ігор Сапожко
Також мер міста підкреслив, вода з міського водогону відповідає усім нормативним показникам.
Нагадаємо, подібні хвилювання, щодо якості води, були й в столичних мешканців. І в Київводоканалі повідомили, що під час нинішнього паводку вода у кранах в оселях киян може тимчасово змінити колір на жовтуватий. Адже рівень та якість води у Дніпрі напряму впливають на технологічні процеси водопідготовки. Проте, за словами фахівців, цей показник кольоровості залишається в межах норми, передбаченої ДСанПіН, і не впливає на якість та безпеку водопровідної води.
До слова, нещодавно вчені назвали причини цьогорічного підтоплення Київської області.
Як писав "Погляд", наприкінці минулого тижня внаслідок рясних опадів та підняття рівня води в річці Тетерів, тимчасову переправу на автодорозі Київ – Овруч було підтоплено. Раніше, 13 квітня, повідомлялося, що в Іванкові на кількох вулицях підтопило будинки. А напередодні мешканців Київської області попередили про можливе затоплення прирічкових населених пунктів.
Але нещодавно в ДСНС заявили, що фіксують тенденцію до зниження темпу підняття рівня води у річках на півночі України. Підтопленими залишаються 852 дворогосподарства та 111 будинків, з них 38 дачних. У Дніпропетровській, Волинській, Рівненській, Черкаській та Полтавській областях підтоплено 10 тис. 762 га сільськогосподарських угідь.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.