У Броварах злочинці демонтували стояки внутрішньобудинкової каналізації
Комунальне підприємство "Броваритепловодоенергія" повідомляє, що в ніч з 8 на 9 вересня 2019 року в підвалі житлового будинку №6 по вулиці Олімпійська було скоєно пограбування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69736715_936929606639959_6102426045397336064_n.jpg)
Аварійною бригадою, що виїхала на місце події, було виявлено, що в підвалі за вказаною адресою зловмисники демонтували 16 метрів (3 стояка) внутрішньобудинкової каналізації. Такий вчинок призвів до порушення роботи механізмів водовідведення, а саме: до залиття підвального приміщення будинку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69874598_936930113306575_6162223797022752768_n.jpg)
Наразі в підвалі будинку №6 по вулиці Олімпійська аварійно-диспетчерською службою (аварійною бригадою) КП "Броваритепловодоенергія"виконано ремонт внутрішньобудинкової каналізації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70129292_936930996639820_4624403648519077888_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70273041_936931216639798_1428463456444481536_n.jpg)
Пошуком злочинців займається поліція.