У Броварах затримали трьох крадіїв
Днями до Броварського відділу поліції надійшли заяви за фактом крадіжок товарів із магазину та викрадення мобільного телефону.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119122821_1409886189221985_6927595361933275536_n.jpg)
Поліцейські провели комплекс оперативно-розшукових заходів та затримали 39-річного чоловіка.
Встановлено, що зловмисник раніше вже був засуджений за вчинення майнових злочинів та переховувався від правосуддя, оскільки з початку року Броварським міськрайонним судом був підписаний обвинувальний акт за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119131931_1409886092555328_7259599818553347838_n.jpg)
Наразі зловмисника затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та змінено кваліфікацію злочину на ч. 2. ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118952001_1409886149221989_4925627264909632670_n.jpg)
Також за вчинення крадіжок поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України ще двох чоловіків віком 32 та 35 років. Зловмисники вже мали проблеми із законом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119149585_1409886145888656_5959317453262368840_n.jpg)
Слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 185 та ч. 2. ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення їм підозри та обрання запобіжних заходів. Досудове слідство триває.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119169758_1409886102555327_4990862341147452536_n.jpg)
Раніше "Погляд" писав, що у Броварах затримали зухвалого зловмисника, який скоїв низку злочинів.