У Броварах затримали автокрадія
У Броварах поліцейські за "гарячим слідом" затримали автомобільного крадія, який вже мав проблеми з законом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119075753_1408814439329160_2584923237405430962_n.jpg)
До місцевого відділу поліції надійшло повідомлення від жителя Броварів. Чоловік повідомив, що вночі невідомі здійснили крадіжку з автомобіля "Chevrolet", який був припаркований поблизу будинку.
Правоохоронці провели комплекс розшукових заходів та встановили, що до злочину причетний 47-річний місцевий мешканець, який вже мав проблеми із законом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/12454678oo.jpg)
Розбивши скло в автівці, зловмисник викрав з салону особисті речі та інструменти. Правоохоронцями було оперативно встановлено особу причетного до злочину, якого згодом затримали. Зараз затриманого перевіряють на причетність до вчинення аналогічних злочинів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119082283_1408814435995827_8575822447191675685_o.jpg)
За місцем проживання чоловіка поліцейські провели невідкладний обшук та виявили викрадене майно. Речові докази вилучено, а зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. До обрання запобіжного заходу він перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/119082726_1408814395995831_8036160829748448265_n.jpg)
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Слідство триває.
Раніше "Погляд" писав, що у Броварах серед білого дня побили перехожого та відібрали сумку з речами.