Новини
Новини Київської області
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

У Броварах встановлять інклюзивний спецмайданчик для дітей


В броварському парку «Перемоги» планують монтаж першого спеціалізованого інклюзивного майданчика для дітей.

Розробкою проєкту займалась проєктна компанія «ТД «Нью-лайн» (торгова марка «Гойда»), що являється вітчизняним виробником дитячих ігрових майданчиків, ігрових комплексів та спортивного обладнання. Згідно кошторису, який затверджений до проєкту, вартість ігрового комплексу обійдеться місту в 228 тисяч 138 гривень, повідомляє "Громадський ревізор".

Майданчик буде розташований поблизу пам’ятника сонячній системі, який відомий в місті як «Чупа-чупс» і представлятиме собою набір з яскравих сучасних гойдалок, каруселей, гірок, музичних інструментів та іншого спеціального ігрового обладнання, які доступні для діток з обмеженими фізичними можливостями. Деякі ігрові форми матимуть розвиваючий характер, наприклад спрямовані на дрібну моторику. Всі елементи будуть антивандальними, тож дитина випадково пошкодити їх не зможе.

Автори проекту сподіваються, що крім розвиваючої функції та безпечності для малюків, він виконуватиме ще й соціальну та об’єднуючу місію - стане площадкою для спілкування особливих дітей з їхніми однолітками. Це допомагатиме як фізичному, так і соціальному розвитку. Активна гра покращує фізичний та емоціональний стан дитини з особливими потребами, інші діти вчаться сприймати та розуміти людей, які чимось відрізняються від них, а це означає, що вони стають більш толерантними.

Наразі, проєктну роботу вже завершено, проєкт затверджено і управління БЖКГІТ веде переговори про підписання договору підряду на монтаж майданчика, який заплановано на квітень поточного року.