У Броварах відкриють виставку вогнепальної зброї
![У Броварах відкриють виставку вогнепальної зброї У Броварах відкриють виставку вогнепальної зброї - зображення](/storage/resized/lg/news/95749093-7dc5-48c0-97bf-c3234ad6335f/27_vustavka2.jpg)
2 лютого у Броварському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки "Вогнепальна зброя Другої світової війни та сьогодення". Про це повідомили на Facebook-сторінці Броварської міської ради.
Працюватиме виставка майже щодня. Час роботи: у середу – п’ятницю з 11:00 до 16:00, у суботу та неділю – з 11:00 до 15:00. Вхід вільний.
Зазначається, що відвідувачі виставки зможуть побачити зразки історичної стрілецької та сучасної зброї.
Триватиме виставка до 27 лютого.
![У Броварах відкриють виставку вогнепальної зброї У Броварах відкриють виставку вогнепальної зброї - зображення](/storage/resized/lg/news/95749093-7dc5-48c0-97bf-c3234ad6335f/27_vustavka.jpg)
Нагадаємо, 20 січня в "Уваровському домі" у Ворзелі відкрили документальну виставку з нагоди Дня соборності України "Розстріляна еліта: Биківнянський вимір". А до 14 лютого до 100-річчя Київської картинної галереї в закладі триватиме виставка "Ніч… Відбиток часу", де представлять роботи Куїнджи, Світлицького та Шевченка. До слова, днями стала відома дата фіналу нацвідбору Євробачення-2022.
Також днями були названі імена фіналістів нацвідбору Євробачення-2022.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.