У Броварах відбувся зимовий бал для людей поважного віку
14 січня у залі Концерт-холу ТРЦ "Термінал" відбувся традиційний Зимовий бал для людей поважного віку, який зібрав понад 700 учасників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/DSC_2026-2000x1333.jpg)
Такі зустрічі – прекрасний привід для спілкування, для душевного відпочинку, для веселої пісні та запального танцю, йдеться на сайті Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/DSC_2004-2000x1333.jpg)
Багатодітні родини ділилися неоціненним досвідом успішного виховання дітей, подружжя-ювіляри (45, 50, 57 та навіть 63 (!!!) роки разом) – секретами довгого та щасливого спільного життя, знані у нашому місті поети читали власні вірші, а мистецькі пісенні та танцювальні дарунки щедрим дощем додавали неймовірної атмосфери теплоти та сімейного затишку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/DSC_1955-2000x1333.jpg)
Присутній на святі міський голова Ігор Сапожко привітав присутніх зі святами та побажав миру, благополуччя та міцного здоров’я нашим шановним ветеранам праці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/DSC_1936-2000x1333.jpg)
На сцені Концерт-холу сяяли колективи Міського клубу: хор "Родина", аматорські вокальні колективи «Рідна пісня» та «Сузір’я», народний аматорський театр танцю "Пані Броварчанка", народний танцювальний колектив "Черевички", дует "Горлиця", хореографічний колектив "Університету ІІІ віку", а також гості свята – колектив Українського греко-католицького кафедрального собору.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/DSC_1976-2000x1333.jpg)
Щасливі очі, веселі посмішки та гарний настрій наших шановних поважних броварчан – то найкраща оцінка зусиллям організаторів: відділу культури, відділу сім`ї та молоді Броварської міської ради, колективу Міського клубу, Раді ветеранів міста, Броварській міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста України.