Новини
Новини Київської області
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство

У Броварах відбувся зимовий бал для людей поважного віку


14 січня у залі Концерт-холу ТРЦ "Термінал" відбувся традиційний Зимовий бал для людей поважного віку, який зібрав понад 700 учасників.

Такі зустрічі – прекрасний привід для спілкування, для душевного відпочинку, для веселої пісні та запального танцю, йдеться на сайті Броварської міської ради.

Багатодітні родини ділилися неоціненним досвідом успішного виховання дітей, подружжя-ювіляри (45, 50, 57 та навіть 63 (!!!) роки разом) – секретами довгого та щасливого спільного життя, знані у нашому місті поети читали власні вірші, а мистецькі пісенні та танцювальні дарунки щедрим дощем додавали неймовірної атмосфери теплоти та сімейного затишку.

Присутній на святі міський голова Ігор Сапожко привітав присутніх зі святами та побажав миру, благополуччя та міцного здоров’я нашим шановним ветеранам праці.

На сцені Концерт-холу сяяли колективи Міського клубу: хор "Родина", аматорські вокальні колективи «Рідна пісня» та «Сузір’я», народний аматорський театр танцю "Пані Броварчанка", народний танцювальний колектив "Черевички", дует "Горлиця", хореографічний колектив "Університету ІІІ віку", а також гості свята – колектив Українського греко-католицького кафедрального собору.

Щасливі очі, веселі посмішки та гарний настрій наших шановних поважних броварчан – то найкраща оцінка зусиллям організаторів: відділу культури, відділу сім`ї та молоді Броварської міської ради, колективу Міського клубу, Раді ветеранів міста, Броварській  міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста України.