#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Бровари
Спорт

У Броварах відбувся чемпіонат з легкої атлетики

17.01.2022
Відкриті зимові спортивні змагання обласного рівня пройшли в легкоатлетичному манежі КОШВСМ міста Бровари.

У Броварах відбувся чемпіонат з легкої атлетики - зображення

16 січня в Броварах відбувся відкритий зимовий чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків  2005-2006 року народження. Про це повідомили на фейсбук-сторінці "Флако Флако".

У Броварах відбувся чемпіонат з легкої атлетики - зображення

Зазначається, що вперше за два роки чемпіонат проходив у закритому приміщенні. На заході були присутніми низка почесних гостей, зокрема начальник Київського обласного комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ільченко.

12 лютого в Броварах пройде чемпіонат області серед юнаків 2007-2009 року народження.

Нагадаємо, білоцерківські спортсмени стали чемпіонами з фрі-файту, натомість юні артистки з Українки вибороли золото на Всеукраїнському фестивалі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.