У Броварах відбудеться міжнародний хокейний турнір
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/373bf790b44e8f58905b7079fc85d647.jpg)
Змагання проходитимуть в листопаді цього року.
У листопаді 2019 року Україна буде приймати Міжнародний хокейний турнір на рівні молодіжних збірних команд U-20. Змагання будуть проходити у Броварах з 7-го по 9 листопада на льодовій арені ТРЦ "Термінал".
Про це повідомляє XSport.
Участь у турнірі візьмуть досвідчені клубні команди з Чехії та Білорусі, а також молодіжні збірні Польщі та України.
Перед початком змагань відбудеться тренувальний збір нашої команди, який розпочнеться 4 листопада. У розташування збірної будуть викликані українські хокеїсти, які на даний момент виступають за кордоном.
Для української збірної цей турнір стане головним етапом підготовки до чемпіонату світу, який відбудеться у київському Палаці спорту з 10-го по 17 грудня.