У Броварах розпочав роботу спільний проєкт Міжнародного центру батьківства та відділу сім'ї та молоді
У Броварах розпочав свою роботу спільний проєкт Міжнародного центру батьківства та відділу сім'ї та молоді Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200125_122540-2000x1500.jpg)
"Курс з основ батьківства" доносить до батьків групи розвитку, відповідно до спеціальних посібників розроблених Центром батьківства, модератор Сергій Ратушняк. На першому занятті серед присутніх був і кореспондент "ПОГЛЯДу".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/Screenshot_2-6.png)
"Курс триватиме вісім тижнів. Заняття проводитимуть у приміщенні міського шахового клубу по суботам, тривалість одного година-півтори. Є змога долучатися усім бажаючим. Чекаємо на всіх", - зазначила головний спеціаліст відділу сім'ї та молоді Олена Кальченко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/20200125_122548-2000x1500.jpg)
"Під час курсу ми будемо намагатися спонукати батьків до практичних дій, можливо ставати більш відповідальнішими...", - наголосив Сергій Ратушняк.
Руслан Семенець, інформаційна агенція "ПОГЛЯД"