У Броварах привітали спортивних діячів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-15_20-04-593.jpg)
14 вересня відзначали свято здорового способу життя – День фізичної культури і спорту.
Бровари, які завжди славились своїми спортивними талантами не стали виключенням. Чемпіони та рекордсмени світу, Європи та Олімпійських ігор тренуються та живуть поряд з нами, зазначають у Броварській міській раді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-15_20-06-59.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/777sarety.jpg)
Велику когорту броварських спортсменів та спортивних функціонерів з нагоди професійного свята привітали виконуючий обов’язки міського голови – заступник міського голови Олександр Рєзнік, заступник міського голови Лариса Виноградова, керуючий справами виконкому Костянтин Кузнєцов.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-15_20-06-13.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-15_20-06-14.jpg)
Кращі з кращих були відзначені Подяками Броварського міського голови , Почесними грамотами та цінними подарунками, повідомляють у Броварській міській раді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-15_20-07-006.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/yzobrazhenye_viber_2019-09-15_20-07-008.jpg)