У Броварах оновлюють зупинки громадського транспорту
15 січня 2020 року реагуючи на звернення мешканців міста, на вулиці Залізничній фахівцями КП "Бровари-Благоустрій" встановлено павільйон очікування громадського транспорту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/zobrazhennya_viber_2020-01-16_13-37-18.jpg)
Поступово оновлюються зупинки і в інших мікрорайонах Броварів, зокрема, відновлено декілька павільонів очікування по вулиці Київській , на перехресті бульвару Незалежності та вулиці Симона Петлюри, а також по вулиці Ярослава Мудрого, йдеться на офіційному сайті Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/zobrazhennya_viber_2020-01-16_13-36-43.jpg)
У планах підприємства і надалі продовжувати оновлення "парку" павільонів очікування.