У Броварах активізувалися вандали
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67545656_3080003782039684_4115086059824480256_n.jpg)
Поки комунальні служби Броварів розчищали дороги, прибирали прибудинкові території та відновлювали енергопостачання після буревію, вандали взялися продовжувати свою "чорну справу"…
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67799273_3080003698706359_8686260275973718016_n.jpg)
Нагадаємо, що раніше на зупинці "Варус" в Броварах була пошкоджена зупинка громадського транспорту. Цього разу в парку "Перемоги" вандали розгромили громадську вбиральню, пошкоджено дзеркала та сантехніку відразу у двох кабінках.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/Screenshot_48.png)
""Дякуючи" хуліганам, комунальники мають чим зайнятися у вихідні…", - написала в "Фейсбук" Ірина Вінтер та додала фото.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67949625_3080003845373011_6514241326647607296_n.jpg)