Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

У «Борисполі» затримали іноземця із двома валізами таблеток


У чоловіка не було жодних речей крім таблеток.

Фото: київська митниця

Таблетки вартістю біля 2 мільйонів гривень, громадянин Кувейту вивозив до Стамбулу.

Про це повідомила київська митниця.

39-річний чоловік обрав для проходження митного контролю «зелений коридор» , однак його афера не вдвлвся.

Маючи попередню інформацію, митники мали достатньо підстав для огляду багажу та ручної поклажі іноземця.

Двоє валіз до верху були щільно заповнені загалом 10,8 тисячами блістерів по 14 капсул в кожному медичного препарату «Лірика» (прегабалін) ТМ Pfizer.

Фото: київська митниця

Митники зазначають, що наркотичний ефект цього препарату був виявлений відносно недавно. В медицині його застосовують для усунення симптомів порушення діяльності центральної нервової системи, а також при ряді хронічних хвороб. Саме протисудомний ефект препарата «Лірика» став причиною його поширення серед наркоманів, які за його допомогою позбавляються від нападів «ломки».

На чоловіка було складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України, а 151,2 тисячі пігулок препарату вилучено.
За відкритою інформацією з мережі Інтернет, вартість вилученої партії препарату - близько 2 млн гривень. Остаточна вартість буде визначена згодом.

Ми розповідали, як київські митники припинили спробу незаконного вивезення до Німеччини барельєфа та старовинних купюр через аеропорт «Бориспіль».

А в Київській митниці визначили десятку найзухваліших порушень митного закону в минулому році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.