Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Здоров'я

У Борисполі закривають всі заклади відпочинку


 16 березня члени виконкому прийняли рішення про призупинення роботи в Борисполі з 18.03.2020 року усіх закладів господарювання незалежно від форм власності до скасування обмежувальних заходів.

Це стосується: усіх магазинів (крім продуктових та аптек) торговельно-розважальних центрів, ресторанів, закладів громадського харчування, ринків (крім продуктових) театрів, музеїв, дитячих розважальних центрів, майданчиків в тому числі спортивних, парків та атракціонів, фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, стадіонів, перукарень, салонів краси. Звісно не зачиняється лікарня, а всі держустанови переходять на онлайн-режим.

На поліцію покладено забезпечувати громадський порядок та виконання обмежувальних заходів на території Борисполя.

Також зобов’язали поліцейських, водіїв маршруток, продавців продуктів харчування, працівників аптек, АЗС носити медичні маски.

"Я й досі не впевнений, що для Борисполя це необхідна міра, але коли люди помиратимуть, тоді будуть нас клясти", - зауважив міський голова Анатолій Федорчук.

З приводу відсутності медичних масок у аптеках міста, то влада розводить руками, адже це питання повинно вирішувати МОЗ та Антимонопольний комітет.

Нагадаємо, що із 17 березня пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України буде обмежено.