У Борисполі заблукали дідусь із онуком
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69467765_1499915093515412_340249654241263616_n.jpg)
Дідусь хлопчика не знав місто, оскільки він не місцевий, вирішив підвезти свого онука до школи. Та замість того, щоб поїхати до школи, у якій навчається хлопчик, вони опинились в іншому боці міста.
Екіпажу патрульних надійшов виклик щодо виявлення дитини, яка загубилася.
Прибувши на вказане місце, а саме до школи №3 у місті Бориспіль, охоронці порядку знайшли хлопчика 11 років. Дві години хлопчик був сам у незнайомому районі міста.
Правоохоронці відразу взялись за те, щоб розшукати батьків школяра. І вже за декілька хвилин пошуків, зв’язались з мамою, якій потім і передали дитину цілою та здоровою.