У Борисполі великодній хліб не святитимуть
Виконавчий комітет Бориспільської міської ради разом із представниками духовенства вирішили, що для безпеки громадян і недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції утриматись від проведення на території міста релігійних заходів під час святкування Великодня.
✔️ утриматись до 24 квітня 2020 року від проведення на території міста релігійних заходів, а саме богослужінь і освячень за межами приміщень храмів під час святкування Великодня;
✔️ рекомендувати архієреям та духовенству через засоби масової інформації, оголошення, у проповідях та особистому спілкуванні просити усіх людей залишатися вдома та долучатися до молитви через засоби трансляції з місцевих храмів;
✔️ спільні посвячення верби та великодніх страв для населення у храмах та на прихрамовій території не проводити, щоб не допускати скупчення людей;
✔️ проведення під час богослужінь Страсної седмиці та на Великдень обходжень храму відповідно до місцевих обставин або не здійснювати, або здійснювати обнесення Плащаниці в самому храмі, або здійснювати обхід навколо храму лише у складі тих, хто бере участь у відповідному богослужінні, з дотриманням «соціальної дистанції»;
✔️ відвідання кладовищ у поминальні дні після Великодня та виконання на них заупокійних молитов перенести на Троїцьку батьківську поминальну суботу (6 червня 2020 р.).