У Борисполі на Дитяче Євробачення фани проводжали юну конкурсантку
17 листопада у Борисполі до польського міста Глівіце проводжали Софію Іванько. Там 24 листопада відбудеться 17-ий пісенний конкурс «Дитяче Євробачення».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75223806_1670556446420767_9094882266219282432_o.jpg)
"Дякую українським єврофанам, які приїхали підтримати Софію перед важливою подією, і колегам журналістам, хто недоспав цієї неділі, а поїхав нагадати, що агов, Україна може голосувати за свою учасницю! То давайте 24 листопада проголосуємо за Україну? А подивитись фінал #JuniorEurovision2019 можна буде на UA: Суспільне мовлення ", - зазначила у своєму дописі на сторінці у Фейсбуці Анастасія Обертас.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78228293_1670556276420784_5036269829426774016_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75625469_1670558336420578_8777290535854407680_o.jpg)