У Борисполі каратимуть громадян, які підкидають сміття на зупинки
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71224098_504087623748280_4810940739678633984_n.jpg)
Недобросовісні бориспільці підкидають власне сміття на зупинки громадського транспорту і через це кожного ранку Бориспіль виглядає недоглянутим.
Працівникам відділу із благоустрою урвався терпець і надалі, щоб зловити "за руку" порушників, організовуються нічні чергування. Також фотографії зловлених підкидачів викладатимуть на "дошку сорому" у Facebook.
"Маємо надію, що щоденне чергування, починаючи з шостої ранку, та можливість потрапити на шпальти газет змусять замислитись над своєю поведінкою таких громадян".
До того ж працівники благоустрою закликають небайдужих містян повідомляти про "шкідників".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70562073_504087600414949_2437502259555205120_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70703756_504087567081619_4921525427312263168_n.jpg)