У Бородянському районі виявили мінометну міну
Поблизу села Пилиповичі по вулиці Шевченка вибухонебезпечний предмет першим помітив невідомий та зателефонував до служби порятунку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/05/0-02-0a-a78b5d0843ddcee2a5c068b053b0901eac4b3fa58225427741b7a302df7c13d9_a3ed9c5e.jpg)
Про це повідомляє прес служба головного управління ДСНС України в Київській області. Поблизу села Пилиповичі по вулиці Шевченка вибухонебезпечний предмет першим помітив невідомий та зателефонував до служби порятунку. Згодом з'ясувалося, що це мінометна міна діаметром 82 мм. У повідомленні йдеться, що рятувальники подали заявку на її знищення.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.