Новини Київської області
Бородянка
Суспільство

У Бородянці планують створити українсько-польський центр протезування

На базі центру соціально-психологічної реабілітації в Бородянці Київської області розглядають можливість розташування Українсько-Польського центру протезування.

У Бородянці планують створити українсько-польський центр протезування - зображення
Фото - Мінреінтеграції

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Планується, що в ньому люди отримуватимуть протезування і проходитимуть реабілітацію.

Центр відвідали представники посольства Республіки Польща, виробника протезів EnForce Medical Technologies і благодійного фонду Siepomaga разом із представниками Міністерства у справах ветеранів.

Першими заклад оглянули ветерани-учасники міжнародних спортивних змагань в паралімпійському стилі “Ігри Нескорених”.

Вони протестували його на доступність, наявність необхідного для психологічного та фізичного відновлення ветеранів з інвалідністю.

Тепер очікують експертної оцінки від польської сторони щодо можливості розміщення саме у приміщенні Бородянського центру.

Нещодавно, у Бородянці відкрили відбудований Центр соціально-психологічної реабілітації. В березні 2022 року Центр був майже вщент зруйнований збройними силами рф внаслідок прямого влучання танкового снаряду.

Нагадаємо, до участі в національному відборі Ігор Нескорених- 2025: запрошують військовослужбовців та ветеранів Сил оборони України. Національна команда представить Україну на Іграх Нескорених у Канаді. Подати заявку можна до 21 квітня на сайті, або ЄВетеран.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.