У Білоцерківському районі відкрили нову медамбулаторію
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90863877_141849940673470_6800054525269901312_o.jpg)
На Білоцерківщині почав діяти ще один медичний заклад – «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» в селі Озерна Білоцерківського району.
Про це повідомили у Білоцерківській райдержадмністрації.
Відкриття сучасної медичної амбулаторії – довгоочікувана подія для жителів села озерна. Втілити її в життя вдалося в рамках реалізації у Білоцерківському районі програми «Доступна медицина».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90876551_141849794006818_2283855263444238336_o.jpg)
Суворі реалії сьогодення внесли корективи - відкриття амбулаторії відбулося без проведення урочистих заходів у зв'язку з карантином, проте значимість події від цього не зменшилася.
Заклад запрацював відразу ж після того, як були отримані відповідні дозволи. Віднині жителі одного з найбільших сіл Білоцерківщини зможуть отримувати своєчасну і якісну медичну допомогу, що особливо актуально в умовах нинішньої пандемії коронавірусу.
В амбулаторії працює 10 працівників: завідувач - Микола Мельник, 6 медичних сестер, один медичний реєстратор та дві молодші медичні сестри.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90828805_141849840673480_3487857522772017152_o.jpg)
Фото - Білоцерківська райдержадміністрація.