Новини
Новини Київської області
Біла Церква

У Білій Церкві відзначили 165-річницю з Дня народження Шолом-Алейхема (ВІДЕО)

Під час урочистостей учні школи Міцва-613 представили тематичну постановку біля його скульптури, яку встановили на вулиці Леся Курбаса восени 2020 року.

1 березня біля скульптурної композиції Шолом-Алейхема, яка встановлена у Білій Церкві на вул. Л.Курбаса, відбувся захід присвячений 165-річниці з дня народження письменника.

Під час заходу присутні пригадали життєвий і творчий шлях письменника. Депутат Білоцерківської міської ради, голова ГО "Біла Церква туристична" Олена Фастівська розповіла про історію створення неординарної скульптури видатному письменнику, яка встановлена біля будинку, де проживав Шолом-Алейхем. Спогадами, що надихнуло створити скульптуру письменника разом із фігурами персонажів із його творів, пригадав автор - скульптур Максим Василенко.

Представники місцевої бібліотеки та краєзнавчого музею запросили всіх бажаючих доєднатися до читання творів Шолом-Алейхема, які несуть у собі життєву мудрість та відвідати експозицію, створену у музеї на честь драматурга, яка розповідає про його життя у Білій Церкві.

Учні Білоцерківського приватного ліцею "Міцва-613" за мотивами творів письменника розіграли невелику п’єсу, як нагадування того, що повісті, романи, новели, оповідання, п'єси Шолом-Алейхема – із щирою посмішкою йдуть до читачів, як слова вітання і доброзичливості, вчать людей стійко переборювати найважчі випробування в житті.

У заході взяла участь заступник міського голови Катерина Возненко, представники релігійної організації "Іудейська релігійна громада Міцва м. Біла Церква", громадськість міста.

Нагадаємо, у Білій Церкві Київської області врятували пораненого лебедя, який зачепився за тролейбусні лінії. Опісля врятованого красеня передали працівникам зоопарку у місцевому дендропарку.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.