У Білій Церкві патрульні зворушливо привітали з іменинами хлопчика, який мріє стати поліцейським
![У Білій Церкві патрульні зворушливо привітали з іменинами хлопчика, який мріє стати поліцейським У Білій Церкві патрульні зворушливо привітали з іменинами хлопчика, який мріє стати поліцейським - зображення](/storage/resized/lg/news/959b6b66-4b76-4cc1-8ada-5adc696af8cb/273925720_2196164563883925_2750911119179753043_n.jpg)
На фейсбук-сторінці патрульної поліції Білої Церкви повідомили подробиці щемливої події, яка сталася напередодні у місті. До поліції звернувся батько 4-річного місцевого жителя Луки і попросив співробітників поліції прийти на день народження його сина.
Річ у тім, що хлопчик мріє стати поліцейським.
"Сьогодні малюку виповнилось 4 роки і ми з радістю відповіли на запрошення та приїхали на свято. Патрульні подарували Луці іграшковий службовий автомобіль поліцейських, поспілкувались із ним та посадили на водійське сидіння", – йдеться у дописі.
![У Білій Церкві патрульні зворушливо привітали з іменинами хлопчика, який мріє стати поліцейським У Білій Церкві патрульні зворушливо привітали з іменинами хлопчика, який мріє стати поліцейським - зображення](/storage/resized/lg/news/959b6b66-4b76-4cc1-8ada-5adc696af8cb/273642022_2196164650550583_5668234057383117141_n.jpg)
Ба більше, правоохоронці показали малюку, як працює рація та увімкнули проблискові маячки.
Раніше у Білій Церкві патрульні врятували 1-річну дитину, яка задихалася. Правоохоронці оперативно доставили до лікарні хлопчика, у якого виникли проблеми з диханням.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.