У Білій Церкві викрили підпільний гральний заклад
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/WhatsApp-Image-2020-02-18-at-10.55.25.jpeg)
Минулої доби у Білій Церкві на спецлінію «102» надійшло повідомлення від небайдужого білоцерківця про діючий зал гральних автоматів у центрі міста.
Про це повідомили у поліції Київщини.
Щоб приховати свою незаконну діяльність, власники грального закладу встановили камери відеоспостереження над входом і запускали всередину лише за «попереднім записом» по телефону.
Поліцейські оперативно відреагували на повідомлення і прибули на місце. Як виявилось, відносно цього закладу вже порушене кримінальне провадження. З приміщення вилучили речові докази: 6 системних блоків та 9 моніторів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/WhatsApp-Image-2020-02-18-at-10.55.26-1.jpeg)