Новини
Біла Церква
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

У Білій Церкві викрили підпільні склади з сурогатним алкоголем


Сьогодні, 18 березня, за керівництва прокурорів Білоцерківської місцевої прокуратури, працівники поліції та СБУ викрили у Білій Церкві підпільні склади, у яких виготовляли алкоголь з марками акцизного податку, які мали явні ознаки підроблення.

Про це повідомили у поліції та прокуратурі Київщини.

В ході досудового розслідування поліція отримала оперативну інформацію, про те, що кілька білоцерківців  виготовляють та продають алкоголь.

Під час проведення обшуків за місцем проживання підозрюваних та у гаражних, складських приміщеннях, слідчі виявили та вилучили ємності з ймовірним сурогатним алкоголем, тютюнові вироби, техніку та документацію. Все вилучене направлять на проведення експертиз.

Зараз поліція перевіряє двох білоцерківців 27-ми та 29-ти років на причетність до правопорушення. Точна кількість фігурантів наразі встановлюється слідчими.

Відкрите кримінальне провадження, розпочате за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 199 КК України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, з метою збуту підроблених марок акцизного податку). Досудове розслідування триває.