Новини
Біла Церква
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

У Білій Церкві вандал спалив державний прапор


Чоловік здійснив наругу над державним прапором України біля пам'ятника Героям Небесної Сотні.

Вандал зірвав державний прапор України біля скульптури, присвяченої Героям Небесної Сотні в ніч з 4-го на 5-те листопада в Парку Слави, а потім спалив його. «Погляд» розповідав про цей випадок - як у Білій Церкві затримали зухвальця за наругу над державним прапором. Вандал тоді божився, що був у стані наркотичного сп’яніння, і лише згодом зрозумів, що накоїв, тож вирішив «замести сліди» та спалити прапор.

Як повідомляє Національна поліція України, пам’ятник Героям Небесної Сотні був встановлений на кошти громадських активістів та жителів Білої Церкви. Автором роботи став скульптор, що був активним учасником Революції Гідності.

Отже, виявилось, що здійснив наругу над прапором 42-річний місцевий житель, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. До того ж з'ясувалося, що порушник вже був неодноразово засуджений за скоєння майнових злочинів.

Відкрито кримінальне провадження. Злочинцю загрожує до трьох років позбавлення волі.

Правоохоронці передали працівникам управління благоустрою Білоцерківської міськради новий прапор України, аби він знову замайорів над скульптурою, присвяченою Героям Небесної Сотні. 

&feature=emb_logo

 Нагадаємо, «Погляд» розповідав, як 22 жовтня п’яний студент справляв природну потребу просто на Алеї Героїв Небесної Сотні.